DRŽAVNO TEKMOVANJE V ZNANJU MATEMATIKE

V soboto, 23. aprila 2022, smo se z učenci udeležili državnega tekmovanja v znanju matematike za Vegova priznanja.

Enej Rupnik (6.b) in Maruša Jerič (7.a) sta osvojila SREBRNO VEGOVO PRIZNANJE!

Iskrene čestitke!

______________________________________________________________________________________________________________________________

REGIJSKO TEKMOVANJE V ZNANJU MATEMATIKE

V sredo, 6. aprila 2022, smo se s skupino sedmih učencev odpravili na regijsko tekmovanje v znanju matematike za Vegova priznanja.

Vsi učenci, ki so se udeležili regijskega tekmovanja, so dosegli BRONASTO VEGOVO PRIZNANJE!
To so: Tom Pavlič, Enej Rupnik, Tinka Hrovat Lamovšek, Filip Trdina, Maruša Jerič, Tilen Kos in Tim Anzelj.

Državnega tekmovanja 23. aprila 2022 se bodo udeležili naslednji učenci:
Tinka Hrovat Lamovšek (6.a),
Enej Rupnik (6.b) in
Maruša Jerič (7.a).

Iskrene čestitke učencem in njihovim mentoricam!

______________________________________________________________________________________________________________________________

ŠOLSKO TEKMOVANJE V ZNANJU MATEMATIKE

V četrtek, 17. marca 2022, smo izvedli šolsko tekmovanje v znanju matematike za Vegova priznanja. Tekmovanja se je udeležilo preko 120 učencev od 1. – 9. razreda.

Prejemniki PRIZNANJA KENGURU so:
1. razred: Erik Pavlin, Ema Bukovec, Nika Kirm, Tiam Klemenčič, Lenart Suhadolnik, Jan Zupančič, Tevž Jerič, Monika Lokar, Ana Ožek, Jasmina Strah, Jonatan Vojvoda, Kiara Zakrajšek

2. razred: Maša Leban, Žan Struna, Ema Gracar, Mito Kiderič, Nika Papež, Lan Šinkovec, Ana Marija Butara, Nik Gazvoda, Val Škufca, Brina Zaletelj

3. razred: Lenart Skerbiš, Neja Habinc, Rok Jakoš, Gašper Jenkole, Matic Vidmar

4. razred: Bor Hrovat Lamovšek, Tadej Krštinc, Lana Ošlaj

5. razred: Karin Laznik, Aljaž Kočevar, Ana Oven, Tine Kočevar

6. razred: Tom Pavlič, Enej Rupnik, Tinka Hrovat Lamovšek

7. razred: Filip Trdina, Maruša Jerič, Tilen Kos

8. razred: Tim Anzelj

9. razred: Nina Pia Frelih, Nina Koprivc, Luka Vrana


Regijske ravni tekmovanja 6. aprila 2022 se bodo udeležili naslednji učenci:
Tom Pavlič (6.b),
Enej Rupnik (6.b),
Tinka Hrovat Lamovšek (6.a),
Filip Trdina (7.b),
Maruša Jerič (7.a),
Tilen Kos (7.a) in
Tim Anzelj (8.b).


Iskrene čestitke učencem in njihovim mentoricam!

Vodja šolskega tekmovanja
Ana Zgonc Možina

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost