Medobčinsko prvenstvo v dvoranskem nogometu za mlajše učence

25. 4. 2022 je v telovadnici OŠ Trebnje potekalo medobčinsko prvenstvo v dvoranskem nogometu. Poleg naše šole sta se ga udeležili še OŠ Trebnje in OŠ Veliki Gaber.

Najprej so noge prekrižali naši učenci in učenci OŠ Trebnje. Naši fantje so odigrali odlično tekmo in zasluženo slavili z rezultatom 2:0.

V drugi tekmi smo se pomerili z učenci OŠ Veliki Gaber. Tudi v tej tekmi smo si ustvarili veliko priložnosti, zmanjkalo pa nam je malo športne sreče. Zmage z rezultatom 2:3 so se na koncu veselili učenci OŠ Veliki Gaber, ki so izkoristili kazenski strel v zadnji sekundi tekme.

Našo šolo so zastopali: Jakob Jurak, Ajdin Mehić, Matevž Oven, Lan Šenica, Urh Lončar, Jaka Mrak, Jure Kovač, Mark Povše, Filip Trdina, Izak Meglič in Marko Bartolj.

M.O.