1. razred – teden otroka

V tednu otroka, ki je nosil naslov Skupaj se imamo dobro, so naše aktivnosti v šoli potekale nekoliko drugače. Brali smo pravljice, poslušali pesmi po šolskem radiu in se igrali.

V torek, 4. 10. 2022, nas je ob svetovnem dnevu živali, obiskala psička Pika iz društva Animal Angels. V sredo smo imeli športni dan z naslovom Štafetne igre. Naučili smo se timskega dela in se ob tem dobro razmigali in se zelo zabavali. V petek oz. ponedeljek pa smo prisluhnili pravljici O polhu, ki nam jo je pripovedovala ga. Mojca Nose, ki nas je obiskala iz knjižnice Pavla Golie Trebnje. Ker pa je oktober mesec požarne varnosti, so danes k nam prišli gasilci PGD Mirna, ki so nam prijazno predstavili vso opremo ter orodja. Sami smo se tudi preizkusili v gašenju.

Celoten teden smo preživeli lepo.