Praktične urice na Srednji gradbeni, lesarski in vzgojiteljski šoli

Na Srednji gradbeni, lesarski in vzgojiteljski šoli na Šolskem centru Novo mesto bodo v šolskem letu 2022/2023 za devetošolce namesto izvajali praktične urice, kjer si bodo lahko v živo ogledali prikaz pouka strokovnih modulov in praktične predstavitve pouka v šolskih delavnicah. Bodočim dijakom želijo ponuditi priložnost, da pred končno odločitvijo za srednjo šolo, neodločeni učenci še v živo spoznajo naše izobraževalne programe in praktični pouk, da lahko začutijo utrip in vzdušje na šoli.

V vabilu Praktične urice se nahajajo informacije o predstavitvah in dogodkih za vsako izobraževalno področje (gradbeništvo, lesarstvo in predšolska vzgoja). Dogodki bodo potekali po razporedu med 9. in 12. uro. Za prevoz do šole in domov morajo učenci poskrbeti sami.

Učenci se morajo OBVEZNO prijaviti na dogodek  po razpisanih terminih za posamezno izobraževalno področje, preko spletne povezave, ki je napisana vabilu.