e-Twinning

Učenci naše šole so se v okviru skupnosti evropskih šol e-Twinning že večkrat povezovali z učenci iz tujine. Letos sodelujejo z učenci s Portugalske. Namen tovrstnega sodelovanja je predvsem uporaba angleščine v praksi ter spoznavanje različnih kultur in običajev. Teme naših pogovorov, različnih aktivnosti in izdelkov bodo reševanje okoljskih problemov, zdrav način življenja, skrbi in težave najstnikov, duševno zdravje, kritično spremljanje medijev, varnost  na spletu in pomen potovanj. Naši učenci so med drugim posneli tudi filmček, kjer so predstavili svojo šolo. Želeli so, da popolnoma sami prevzamejo pripravo besedila, snemanje in montažo. Uspelo jim je! Pogovorili smo se o tem, kaj naslednjič popravijo oziroma še izboljšajo. Glavna ugotovitev pa je: besedila je potrebno znati na pamet. 😊

VIDEO: https://video.arnes.si/watch/nwlvyqhyw2mk

Irena Dular

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost