PRVI ŠOLSKI DAN – 2. september 2024

Dragi učenci, spoštovani starši!

V ponedeljek je 2.september, pomemben dan za vse, za vas, dragi učenci, za vas, spoštovani starši in tudi za nas učitelje – začenja se pouk, začenja se šolsko leto 2024/2025.

KAKO BO TEKLO DELO V PONEDELJEK, 2.SEPTEMBRA 2024?

1. Začetek pouka: – 7.45 s pozdravnim govorom ravnateljice
  2. Prvo uro bo teklo delo v oddelčnih skupnostih, drugo, tretjo, četrto pa po urniku.

(učenci bodo organizirano, v spremstvu učiteljev, prevzemali učbenike)

1. Prehrana: – malica:  od 9.00 do 9.20
                     – kosilo: od 11. do 12.ure
  1. Podaljšano bivanje: za učence od drugega do petega razreda
  2. Prevozi: – zjutraj po ustaljenem voznem redu
                   – po pouku ob 11.45 v vse smeri

KAJ PRINESEJO UČENCI V ŠOLO?

• šolske copate
  • prazne torbe, kamor bodo spravili učbenike, ki jih bodo prejeli v šoli

Želim, da bi šolsko leto teklo čim bolj mirno, v medsebojnem zaupanju in sodelovanju.

Bodimo drug drugemu v oporo in vzpodbudo. Bodimo drug drugemu človek, skupaj pa LJUDJE.

Anica Marinčič