Jon v 1. a in 1. b

Končno je prišel čas, da Jon spozna naše letošnje prvošolce. Pripravili smo spoznavno uro, katere sva se oba z Jonom že zelo veselila. Učenci o tem niso nič vedeli in so bili res prijetno presenečeni.

Vsi so bili izjemno pogumni in so pobožali kužka, pa čeprav smo ugotovili, da je res velik. Skupaj smo tudi potelovadili, da smo se malce prebudili.

Učencem sem pokazala torbo, v kateri prenašam stvari, ki jih potrebujem za Jonovo oskrbo. Skupaj smo se pogovorili o njihovi namembnosti in nekatere smo tudi preizkusili.

Jonu smo nalili vodo, ga pokrtačili, povohali njegove priboljške in mu pomagali počistiti zobke. Prav tako smo se preizkusili v pobiranju kakcev. Vendar smo raje vadili na storžkih. 😊

Ko smo torbo pospravili, se je Jon želel malce pobahati in je pokazal trikce, ki jih obvlada.

Na koncu smo se seveda še skupaj poigrali, da je bila ura prijetna tako za otroke kot tudi za Jona.

Do naslednjič!

Zala in Jon