60. DRŽAVNO TEKMOVANJE V ZNANJU MATEMATIKE ZA VEGOVO TEKMOVANJE

V soboto, 20. aprila 2024, smo na šoli gostili 60. državno tekmovanje v znanju matematike za srebrno ali zlato Vegovo priznanje.

Z ubranim petjem mladinskega pevskega zbora OŠ Mirna, pod vodstvom zborovodkinje Margarete Megi Vidmar, smo učence pospremili v učilnice in jim zaželeli obilo uspeha pri reševanju matematičnih orehov!

Najlepša hvala vsem, ki ste kakorkoli pripomogli pri organizaciji 60. državnega tekmovanja v znanju matematike za Vegovo priznanje!

Hvala donatorju spletni papirnici Kopija nova za obogatitev pozornosti za mentorje in tekmovalce.

Vodja tekmovanja

Ana Zgonc Možina

REGIJSKO TEKMOVANJE

V četrtek, 4. aprila 2024, se je devet učencev odpravilo na regijsko tekmovanje, ki je potekalo na OŠ Šmihel.

Bronasto Vegovo priznanje so dosegli naslednji učenci:

• Tadej Krštinc,
  • Bor Hrovat Lamovšek,
  • Tine Kočevar,
  • Aljaž Kočevar,
  • Voranc Trdina,
  • Tinka Hrovat Lamovšek,
  • Tilen Kos in
  • Žana Dim.

Našo šolo bosta v soboto, 20. aprila 2024, na 60. državnem tekmovanju, ki bo potekalo na naši šoli, zastopala učenca 7. razreda:

Aljaž in Tine Kočevar

Iskrene čestitke!

____________________________________________________________________________________

ŠOLSKO TEKMOVANJE

V četrtek, 21. marca 2024, smo izvedli šolsko tekmovanje v znanju matematike za priznanje Kenguru.

Priznanje Kenguru so dosegli naslednji učenci:

• 1. razred: Urban Štolfa, Manca Levstek, Žan, Metelko, Jošt Dolinšek, Maša Pravne, Vid Ravljen
  • 2. razred: Jakob Skerbiš, Maj Šinkovec, Nejc Trinko, Elizabeta Badovinac, Maks Dragan, Anže Skerbiš, Ela Starina
  • 3. razred: Jasmina Strah, Erik Pavlin, Lenart Suhadolnik, Jan Zupančič, Tim Bizjak, Tiam Klemenčič, Ema Bukovec, Tevž Jerič, Maks Skerbiš, Nika Kirm, Jakob Medved
  • 4. razred: Maša Leban, Mito Kiderič, Žan Kramer, Lan Šinkovec, Ana Marija Butara, Žana Gracar, Naja Sili
  • 5. razred: Nick Mežner Novak, Rok Jakoš
  • 6. razred: Tadej Krštinc, Bor Hrovat Lamovšek, Lana Janežič
  • 7. razred: Tine Kočevar, Aljaž Kočevar, Voranc Trdina
  • 8. razred: Tinka Hrovat Lamovšek, Enej Rupnik, Tom Pavlič
  • 9. razred: Filip Trdina, Tilen Kos, Žana Dim, Matevž Oven, Maruša Jerič

Regijske ravni tekmovanja, za dosego bronastega Vegovega priznanja, se lahko udeležijo učenci od 6. do 9. razreda.

Našo šolo bodo v četrtek, 4. aprila 2024, na regijskem tekmovanju zastopali naslednji učenci:
Tadej Krštinc,
Bor Hrovat Lamovšek,